M55342K06B10E0RS3
MFR.Part #
M55342K06B10E0RS3
JLCPCB Part #
C2094743
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount