M55342K06B20E0RS3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342K06B20E0RS3
JLCPCB Part #
C4182318
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount