RMC1/32-334JPA
MFR.Part #
RMC1/32-334JPA
JLCPCB Part #
C7055382
Description
-55℃~+125℃ 30mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS