RER75F22R1RC02
MFR.Part #
RER75F22R1RC02
JLCPCB Part #
C1572688
Description
22.1Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance