RN50E3651FBSL
MFR.Part #
RN50E3651FBSL
JLCPCB Part #
C3525927
Description
-65℃~+175℃ 3.65kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors