M55342E08B121ARTS
MFR.Part #
M55342E08B121ARTS
JLCPCB Part #
C4117222
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 121Ω 800mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount