RNC55J5100BSB14
MFR.Part #
RNC55J5100BSB14
JLCPCB Part #
C3446709
Description
-65℃~+175℃ 125mW 510Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors