RNC55H2183BSBSL65
MFR.Part #
RNC55H2183BSBSL65
JLCPCB Part #
C3527793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 218kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors