LTO100F22001JTE3
MFR.Part #
LTO100F22001JTE3
JLCPCB Part #
C3493515
Description
-55℃~+175℃ 100W 22kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS