RWR74S2150FRRSL
MFR.Part #
RWR74S2150FRRSL
JLCPCB Part #
C1833651
Description
-55℃~+250℃ 215Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors