Y078524R9000B9L
MFR.Part #
Y078524R9000B9L
JLCPCB Part #
C1466624
Description
-55℃~+125℃ 24.9Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS