PF2472-1R2F1
MFR.Part #
PF2472-1R2F1
JLCPCB Part #
C3491041
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS