KP1836222204
MFR.Part #
KP1836222204
JLCPCB Part #
C3810458
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 600V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS