KP1836222205
MFR.Part #
KP1836222205
JLCPCB Part #
C6071990
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 600V、2kV ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS