BFC238346622
MFR.Part #
BFC238346622
JLCPCB Part #
C6471183
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 6.2nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS