KP1836222104
MFR.Part #
KP1836222104
JLCPCB Part #
C3798085
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS