P0805Y4020BBT
MFR.Part #
P0805Y4020BBT
JLCPCB Part #
C4268426
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount