CP00106R200KE143
MFR.Part #
CP00106R200KE143
JLCPCB Part #
C3474836
Description
-65℃~+275℃ 10W 6.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS