KP1830222014
MFR.Part #
KP1830222014
JLCPCB Part #
C3811646
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS