KP1830122014
MFR.Part #
KP1830122014
JLCPCB Part #
C3781977
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS