RN60C9092DB14
MFR.Part #
RN60C9092DB14
JLCPCB Part #
C3360128
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors