KP1830147011W
MFR.Part #
KP1830147011W
JLCPCB Part #
C6646066
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 470pF 63V、100V ±1% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS