IHLP2525CZER1R5MA1
MFR.Part #
IHLP2525CZER1R5MA1
JLCPCB Part #
C17611311
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
1.5uH 15mΩ 18A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS