BFC238051682
MFR.Part #
BFC238051682
JLCPCB Part #
C3795900
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 6.8nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS