KP1830147014W
MFR.Part #
KP1830147014W
JLCPCB Part #
C3796075
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 470pF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS