KP1830122014G
MFR.Part #
KP1830122014G
JLCPCB Part #
C3789352
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 63V、100V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS