RNC50J16R5BRB14
MFR.Part #
RNC50J16R5BRB14
JLCPCB Part #
C3579272
Description
-65℃~+175℃ 100mW 16.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors