K392M15X7RK5UH5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K392M15X7RK5UH5
JLCPCB Part #
C1626921
Package
Plugin,P=5mm
Description
200V 3.9nF 5mm X7R ±20% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS