SMBJ13A-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ13A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3009238
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS