FA23X7R2A475KNU06
MFR.Part #
FA23X7R2A475KNU06
JLCPCB Part #
C1622340
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 4.7uF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS