ISC1210EB330K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210EB330K
JLCPCB Part #
C6061673
Package
1210
Description
115mA 33uH 5.1Ω ±10% 1210 Power Inductors ROHS