RN50E1002BBSL
MFR.Part #
RN50E1002BBSL
JLCPCB Part #
C3391618
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors