IMC1210EB4R7K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210EB4R7K
JLCPCB Part #
C6210621
Package
1210
Description
1.5Ω 224mA 4.7uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS