IRFP32N50KPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFP32N50KPBF
JLCPCB Part #
C11743
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160mΩ@10V 190nC@10V 32A 45pF 460W 5.28nF 5.63nF 500V N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS