CMF555R6200FKR8
MFR.Part #
CMF555R6200FKR8
JLCPCB Part #
C1789389
Description
-55℃~+175℃ 5.62Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors