GDZ2V2B-HE3-18
MFR.Part #
GDZ2V2B-HE3-18
JLCPCB Part #
C7197932
Description
1 Independent 100Ω 120uA@700mV 1kΩ 2.22V~2.41V 2.2V 200mW SOD-323 Zener Diodes ROHS