IMC2220ER1R8K
MFR.Part #
IMC2220ER1R8K
JLCPCB Part #
C1333728
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.8uH 100MHz 10@7.96MHz 160mΩ 900mA ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS