B82442T1563K050
MFR.Part #
B82442T1563K050
JLCPCB Part #
C2051397
Package
SMD,5x5.6mm
Description
1.2A 15@2.52MHz 56uH 600mA 679mΩ ±10% SMD,5x5.6mm Inductors (SMD) ROHS