IMC1812ER2R7J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812ER2R7J
JLCPCB Part #
C2051808
Package
1812
Description
2.7uH 370mA 750mΩ ±5% 1812 Power Inductors ROHS