Y40621K67000F0R
MFR.Part #
Y40621K67000F0R
JLCPCB Part #
C4232831
Description
-55℃~+225℃ 1.67kΩ 300mW ±1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount