Y16361K10000B9R
MFR.Part #
Y16361K10000B9R
JLCPCB Part #
C4293791
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS