VS-60CPQ150-N3
MFR.Part #
VS-60CPQ150-N3
JLCPCB Part #
C468113
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 10uA@150V 150V 2.3kA 30A 930mV@60A TO-247AC Schottky Diodes ROHS