IMC1812ER150K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812ER150K
JLCPCB Part #
C2042548
Package
1812
Description
15uH 2.5Ω 200mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS