RN55E3481DRSL
MFR.Part #
RN55E3481DRSL
JLCPCB Part #
C1807186
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors