ISC1812RQ560K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812RQ560K
JLCPCB Part #
C6968593
Package
1812
Description
173mA 2.34Ω 56uH ±10% 1812 Power Inductors