IMC1812BN100K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812BN100K
JLCPCB Part #
C6968817
Package
1812
Description
1.6Ω 10uH 250mA ±10% 1812 Power Inductors