IMC1812BN1R0K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812BN1R0K
JLCPCB Part #
C6061860
Package
1812
Description
1uH 450mA 500mΩ ±10% 1812 Power Inductors