RN60D6980FBSL
MFR.Part #
RN60D6980FBSL
JLCPCB Part #
C1436803
Description
-65℃~+175℃ 250mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors