ISC1812BN100K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812BN100K
JLCPCB Part #
C1334768
Package
1812
Description
10uH 279mA 900mΩ ±10% 1812 Power Inductors