IMC0402ER10NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC0402ER10NJ
JLCPCB Part #
C19367710
Package
0402
Description
10nH 19@800MHz 320mA 410mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS